این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
ردیف پرسش پاسخ
1هر فرد در چند بخش یا رشته جشنواره می تواند شرکت کند؟محدودیتی برای شرکت کردن یک نفر در رشته های مختلف جشنواره وجود ندارد و افراد می توانند متناسب با تخصص و علایق خود در رشته های مختلف شرکت کنند.
2آیا محدودیتی برای تعداد آثار ارسالی در رشته های مختلف جشنواره وجود دارد؟
برخی از رشته های جشنواره برای تعداد آثار ارسالی محدودیت دارند. این موضوع در شرایط اختصاصی هر بخش تذکر داده شده است. بنابر این توصیه می گردد پیش از شرکت در جشنواره و ارسال اثر، حتما فراخوان آن بخش به همراه شرایط و مقررات مربوطه به دقت مطالعه گردد. چنانچه تذکری مبنی بر محدودیت تعداد اثر برای رشته خاصی ذکر نشده باشد به این معنی است که هر فرد به دفعات می تواند در آن رشته شرکت نموده و اثر ارسال نماید.
3آیا شرکت در جشنواره هزینه دارد؟شرکت در جشنواره وقف جشمه همیشه جاری هیچگونه هزینه ای ندارد و کاملا رایگان می باشد. لیکن برخی از برنامه های جنبی و خدمات جشنواره از قبیل کارگاه های آموزشی و یا تورهای بازدید و... ممکن است مشتمل بر هزینه باشد که بنا به تصمیم دبیرخانه مرکزی تعیین و اطلاع رسانی می گردد.
4آیا برای شرکت در جشنواره حتما می بایست در سایت ثبت نام نمود؟بله، برای شرکت در جشنواه لزوما می بایست در سایت  ثبت نام نمود.
5آیا الزامی برای ارسال اصل آثار وجود دارد؟ و در صورت لزوم به چه صورتی باید انجام گردد؟
در مرحله اول هیچ الزامی برای ارسال اصل آثار وجود ندارد و شرکت در جشنواره صرفا از طریق ثبت نام در سایت و ارسال فایل و تصویر اثر به همراه فرم مشخصات اثر انجام می گردد. لیکن پس از داوری اولیه و اعلام هیئت داوری ، اصل آثار در برخی از رسته های مورد نیاز است که شرکت کننده ملزم به ارسال اصل اثر می باشد. این موضوع در صفحه کاربری افراد اطلاع رسانی می گردد. مسئولیت ارسال آثار بر عهدع ارسال کننده می باشد.
6آیا صرفا برای ارسال اثر می بایست در سایت ثبت نام نمود؟ کسانی که در این دوره اثر هنری برای ارسال ندارند نمی توانند در سایت ثبت نام نمایند؟
ثبت نام در سایت صرفا برای ارسال اثر نمی باشد و همه علاقه مندان می توانند در سایت ثبت نام نمایند. استفاده از خدمات آموزشی و پژوهشی، شرکت در کارگاه ها و تورهای بازدید، دریافت اطلاعیه ها و اخبار و همراهی با جامعه هنری و پژوهشی و رسانه ای کشور می تواند برخی از فواید ثبت نام در سایت باشد.
7آیا فقط ساکنین استانهایی که در فراخوان نام برده شده می توانند در جشنواره شرکت کنند؟
خیر، جشنواره به صورت ملی و سراسری برگزار می گردد و همه علاقه مندان از سراسر کشور می توانند در جشنواره شرکت نمایند و فقط میزبانی هر بخش به یک استان خاص واگذار شده است.
8شرکت در جشنواره چه مزیت هایی دارد؟
بیش از 3 و نیم میلیارد ریال جایزه نقدی برای هفتمین دوره جشنواره در نظر گرفته شده است
به بهترین اثر هر رشته تندیس جشنواره تعلق خواهد گرفت
آثار برتر هر رشته علاوه بر هدیه نقدی دیپلم افتخار دریافت خواهند نمود
به آثار شایسته تقدیر ، لوح تقدیر و هدیه نقدی تعلق خواهد گرفت
آثار پذیرش شده هر رشته متناسب با قوانین جشنواره در مجموعه هایی نفیس چاپ و منتشر خواهد شد
نمایشگاه هایی از آثار منتخب جشنواره برگزار خواهد شد
به برخی از آثار، حمایت هایی در زمینه چاپ و عرضه تعلق خواهد گرفت


بخش های مختلف جشنواره


پوستر جشنواره

اوقات شرعی

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.4)